Skip to main content
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1
1

Kitesurfing

Zapraszamy do naszej partnerskiej szkoły kitesurfingu Posejdon w Omis
W szkole kitesurfingu Posejdon oferujemy indywidualne podejście do każdego ucznia, a także doskonałe warunki do uprawiania kitesurfingu w naszym centrum w Omis – piaszczysta plaża, płytka woda. Nasi instruktorzy zrobią wszystko, aby twoja nauka była tak płynna,  jak to tylko możliwe.

Duży kurs kitesurfingu 390 €
Kurs trwa 10 godzin i odbywa się zwykle w 3-5 dni, w zależności od warunków pogodowych.
Chcielibyśmy podkreślić, że w grupie jest maksymalnie 3 kursantów, ale w większości przypadków na instruktora przypada 2 kursantów. Koszt pełnego 10-godzinnego kursu  kitesurfingowego to 390 €, w tym cały sprzęt kitesurfingowy, którego potrzebujesz.

Indywidualny kurs kitesurfingu 490 €
Jest to kurs jednoosobowy, jeden instruktor na jednego ucznia.

Mini kurs kitesurfingu 240 €
Mini kurs trwa 6 godzin, a jego postęp zależy wyłącznie od umiejętności studenta. Jeśli szybko uczysz się, możesz opanować ten sport w ciągu 6 godzin. Jeśli potrzebujesz dodatkowych lekcji, będą pobierane opłaty w wysokości 40 € za godzinę.

Startowy kurs kitesurfingu 100 €
Ten kurs jest idealnym wyborem dla początkujących, którzy mogą nie wiedzieć jeszcze, czy kitesurfing jest tym co chcieliby dalej rozwijać. To 3-godzinny kurs (tylko kontrola teorii i latawca w wodzie). Jeśli uczeń chce kontynuować lekcje kitesurfingu, istnieje wiele pakietów, które można wybrać, 10 godzin, 6 godzin lub indywidualny kurs.

Kursy w języku chorwackim i angielskim.

Kontakt:
Tel: +385958114832
Email: posejdon.kite@gmail.com
https://posejdon-watersports.com