1
1

MATEUSZ ZIEMBA

Doktor nauk o Kulturze Fizycznej, absolwent Katowickiej AWF. Ukończył wychowanie fizyczne oraz fizjoterapię. Jeszcze w trakcie studiów zaczął pracę jako nauczyciel akademicki głównie przedmiotów związanych z metodyką i teorią nauczania ruchu. Instruktor narciarstwa zjazdowego i windsurfingu. Mówi biegle w języku angielskim i niemieckim. Zawsze próbuje zarazić swoich kursantów „wirusem” aktywności fizycznej. Ogromne doświadczenie w pracy zarówno z dziećmi jak również młodzieżą i dorosłymi. W zajęciach wprowadza dużo elementów zabawy. Miłośnik tiramisu , grillowanego mięsa, polskich pierogów no i generalnie jedzenia. 🙂

MAGDALENA KUBIELAS – ZIEMBA

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie - kierunek Zarządzanie specjalność: Zarządzanie w turystyce i hotelarstwie. Skończyła również Obsługę Ruchu Turystycznego. Od wielu lat pracująca w turystyce międzynarodowej, instruktor narciarstwa zjazdowego, wychowawca kolonijny oraz kierownik wycieczek. Prywatnie mama Kai i Antosia. Jeżeli piszecie maila lub dzwonicie do Tramontany to najprawdopodobniej pierwszy kontakt będzie właśnie z nią. Magda zorganizuje wszystko na najwyższym poziomie. Posiada nieocenione doświadczenie w pracy z dziećmi na nartach. Na windsurfingu mistrzyni naszej recepcji w szkole w Chorwacji. Biegle porozumiewa się też w języku angielskim i niemieckim.

MONIKA PUK

Na co dzień mieszka i studiuje w Kopenhadze kierunek sztuka i programowanie nowych mediów. Dla niej bycie instruktorem to przede wszystkim zarażanie pasją do windsurfingu, wiedza i motywacja. Wychodzenie po za granice swojego komfortu to jej motto. Potrafi dopasować metody nauczania do każdego wieku i poziomu zaawansowania. Uśmiech rzadko schodzi jej z twarzy a lekcje z nią na pewno nie będą nudne! Porozumiewa się w języku polskim i angielskim.

PIOTR KACZMARCZYK

Absolwent Wychowania Fizycznego ale też i Stosunków Międzynarodowych. Ciągle w ruchu z niespożytymi pokładami energii i motywacji do pracy. Od lat związany ze sportami wodnymi – zarówno jako ratownik, instruktor pływania, żeglarstwa i oczywiście windsurfingu. Doświadczenie zdobywał głównie poza granicami Polski. Ciągle się samodoskonali i we wszystkim co robi dąży do perfekcji. Świetny kontakt z ludźmi łączy z nieskończoną dawką spokoju i niewyczerpanymi pokładami cierpliwości. Zajęcia w Tramontana poza ojczystym polskim prowadzi też po angielsku, niemiecku i w razie potrzeby hiszpańsku.

REMIK LOROCH

Student Collegium Medicum Uniwersytetu Opolskiego, kierunek Lekarski. Żeglarz od dziecka – windsurfingową przygodę zaczynał mając zaledwie 7 lat. Ma doskonałe podejście do pracy z dziećmi. Od lat pracuje też jako licencjonowany instruktor VDWS (Verband Deutscher Wassersport Schulen). W swojej karierze wyszkolił wielu, nadal poszukuje i szlifuje nowe windsurfingowe talenty. Podróżując stara się poznawać miejsce nie tylko ze względu na zabytki i „wielką” historię – interesuje go też codzienne życie lokalesów. Jego najnowszą pasją jest kitesurfing. Poza ojczystym polskim prowadzi zajęcia także w języku angielskim i niemieckim.

ARTUR PIETKUN

Absolwent AWF Poznań i AWFiS Gdańsk – kierunku wychowanie fizyczne. Ciągle w ruchu – zmieniając sprzęt z dwóch desek lub deski z żaglem na dwa koła lub piłkę do siatkówki. Od lat szkolący na stokach i w wodzie. Wielokrotnie prowadzący duże imprezy turystyki aktywnej. Świetny organizator, który odnajdzie się w dowolnej sytuacji zadaniowej. Zajęcia prowadzi w językach obcych: angielskim i niemieckim.

KUBA SZOPA

Absolwent Turystyki i Rekreacji. Od dziecka związany ze sportami wodnymi – wielokrotny medalista mistrzostw Polski w pływaniu. Może pochwalić się uprawnieniami: trenera pływania, ratownika wodnego, instruktora narciarstwa alpejskiego. Ogromne doświadczenie w prowadzeniu zajęć ruchowych – tysiące godzin wypracowanych w wodzie i na stoku narciarskim. Posiada niesamowitą umiejętność bycia naprawdę wyluzowanym a jednocześnie super konkretnym i poukładanym w działaniach. Porozumiewa się w języku angielskim i niemieckim.

MACIEJ GĄSIOROWSKI

Inżynier Politechniki Warszawskiej oraz Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania w Warszawie. Na co dzień pracownik IT. Wraz z zespołem analityków podbija rynki BI. Hobbystycznie Instruktor narciarstwa zjazdowego, żeglarstwa, nurkowania i windsurfingu. Doświadczenie instruktorskie zdobywał przede wszystkim poza granicami kraju. Perfekcjonista w każdym calu. W prowadzonych szkoleniach wręcz magicznie łączy szczegółową analizę ruchu z ogromną pogodą ducha i maksymalnie przyjaznym podejściem do każdego. Poza językiem polskim zajęcia prowadzi również po angielsku i niemiecku.

MATEUSZ „FIDEL” WÓJTOWICZ

Magister Turystyki i Zarządzania. Poza tym, że instruktor narciarstwa zjazdowego i licencjonowany pilot wycieczek, to mocno związany z wodą. Posiada uprawnienia instruktorskie: pływanie, windsurfing. Jest też ratownikiem WOPR, sternikiem jachtowym, morskim sternikiem motorowodnym. Jeżeli wysiądziecie kiedyś ze statku powiedzmy w Władywostoku to nie spotkacie Rosjanina – pierwszą osobą, którą zobaczycie będzie Fidel. Bo Fidel jest wszędzie. Ciągle uśmiechnięty i bez przerwy w ruchu. Co chwila zmienia dwie deski na deskę z żaglem w przerwach nabijając kilometry na rowerze. Włada polskim i angielskim.

DARIA KRUCZEK

Studentka architektury i ochrony zabytków, uwielbiająca podrzucać różne ciekawostki w trakcie zajęć. Jej ulubiony styl pływania podczas zajęć - z jedną nogą w powietrzu lub w szpagacie. Przez to zdarza jej się po być bardziej mokrej niż kursantom Jako fanka piosenki aktorskiej czas na zajęciach urozmaica podśpiewywanie melodii, które później nieświadomie nucą wszyscy. Porozumiewa się w językach angielskim i niemieckim.

MICHAŁ MAJ

Student Politechniki Warszawskiej na kierunku Mechatroniki specjalności techniki multimedialnej. Od lat mazurski żeglarz, wędkarz, a także zawodowy puzonista. Na windsurfingu pływa od 14 roku życia, instruktor PSW. Każdy progres kursantów odbiera jako osobisty sukces. Bardzo lubi pracę z dziećmi, gdzie łączy naukę oraz zabawę, dzięki której młodzi windsurferzy nabierają chęci do rozwijania swoich umiejętności. Uczy po polsku i angielsku.

KINGA WIECZOREK

Absolwentka Wyższej Szkoły Bankowej w Chorzowie kierunku turystyka i rekreacja o specjalności turystyka międzynarodowa. W szkole windsurfingu Tramontana niezmienne uśmiechnięta recepcjonistka - maksymalnie zaangażowana w to co robi. Dodatkowo bardzo konkretna i zorganizowana. Pasjonatka aktywności fizycznej. Na co dzień zajmuje się łapaniem magicznych chwil w obiektywnie aparatu. Swobodnie można z rozmawiać w języku polskim i angielskim.

MARCELINA SZYMAŃSKA

W ciągu roku studentka psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim i instruktor fitnessu. Jednak gdy tylko ma możliwość wymienić mury na wodę od razu zamienia się w windsurfera. Od lat związana z przerozmaitymi rodzajami sportów, teraz rozwój fizyczny łączy z psychicznym. Lubi gotować i tańczyć, a czasami złapiesz ją jak na desce robi za radio, podśpiewując pod nosem. Prowadzi zajęcia po polsku i angielsku.