1
1

MATEUSZ ZIEMBA

Doktor nauk o Kulturze Fizycznej, absolwent Katowickiej AWF. Ukończył wychowanie fizyczne oraz fizjoterapię. Jeszcze w trakcie studiów zaczął pracę jako nauczyciel akademicki głównie przedmiotów związanych z metodyką i teorią nauczania ruchu. Instruktor narciarstwa zjazdowego i windsurfingu. Mówi biegle w języku angielskim i niemieckim. Zawsze próbuje zarazić swoich kursantów „wirusem” aktywności fizycznej. Ogromne doświadczenie w pracy zarówno z dziećmi jak również młodzieżą i dorosłymi. W zajęciach wprowadza dużo elementów zabawy. Miłośnik tiramisu , grillowanego mięsa, polskich pierogów no i generalnie jedzenia. 🙂

KATARZYNA KAWA

Emerytowana piłkarka ręczna i szefowa własnej kuchni. Kasia w Tramontanie odpowiada nie tylko za obsługę recepcyjną i prowadzenie zajęć w Omiš w szkółce, ale również za dużą część tego co dzieje się w firmie za kulisami. Niczego się nie boi, w końcu z baletu przerzuciła się właśnie na szczypiorniaka. Jest otwarta na ludzi. Zaraz obok gotowania nawiązywanie nowych znajomości to jej ulubione zajęcie. Jeśli gdzieś w świecie zobaczycie osobę, która w losowym momencie zaczyna tańczyć na środku ulicy lub głośno się śmieje zarażając śmiechem, to będzie właśnie ona. Studiuje turystykę i rekreację, z języków obcych posługuje się biegle angielskim.

MARCELINA SZYMAŃSKA

Magister psychologii i instruktor fitnessu. Jednak gdy tylko ma możliwość wymienić mury na wodę od razu zamienia się w windsurfera. Od lat związana z przerozmaitymi rodzajami sportów, teraz rozwój fizyczny łączy z psychicznym. Lubi gotować i tańczyć, a czasami złapiesz ją jak na desce robi za radio, podśpiewując pod nosem. Prowadzi zajęcia po polsku i angielsku.

LAURA BABIC

Na co dzień mieszka w Splicie. W zespole Tramontany pracuje na recepcji, a posługuje się językiem polskim, chorwackim, czeskim i angielskim. Miłośniczka kotów, podróżowania i słodkich wypieków. W przyszłości chce poświęcić się medycynie, a w wolnych chwilach podróżować po świecie.

MATEUSZ NOWICKI

Student zarządzania finansami i rachunkowości na Uniwersytecie Warszawskim. Na windsurfingu pływa już od 10 roku życia, a pracę zaczął od 15. Instruktor PSW, Ratownik WOPR, a zimą instruktor narciarstwa. Zawsze z dużą cierpliwością zachowuje indywidualne podejście do kursanta i każdy progres sprawia mu ogromną radość . Fan Sportu, Realu Madryt i Star Wars. Zajęcia prowadzi w języku polskim i angielskim.

MONIKA PUK

Na co dzień mieszka i studiuje w Kopenhadze, na kierunku sztuka i programowanie nowych mediów. Dla niej bycie instruktorem to przede wszystkim wiedza, motywacja oraz zarażanie pasją do windsurfingu! Wychodzenie po za granice swojego komfortu to jej motto. Potrafi dopasować metody nauczania do każdego wieku i poziomu zaawansowania. Uśmiech rzadko schodzi jej z twarzy a lekcje z nią na pewno nie będą nudne! Porozumiewa się w języku polskim i angielskim.

MICHAŁ MAJ

Student Politechniki Warszawskiej na kierunku Mechatroniki specjalności techniki multimedialnej. Od lat mazurski żeglarz, wędkarz, a także zawodowy puzonista. Na windsurfingu pływa od 14 roku życia, instruktor PSW. Każdy progres kursantów odbiera jako osobisty sukces. Bardzo lubi pracę z dziećmi, gdzie łączy naukę oraz zabawę, dzięki której młodzi windsurferzy nabierają chęci do rozwijania swoich umiejętności. Uczy po polsku i angielsku.

DINO SUDIĆ

Dino Sudić to student elektroniki i inżynierii komputerowej na FESB w Splicie.
Od windsurfingu uzależnił się w 2014 roku, kupując swój pierwszy sprzęt windsurfingowy.
Krajowy mistrz kickboxingu z najnowszą pasją do jazdy na rowerze po górach. Uwielbia sporty wyczynowe i ogólnie aktywność fizyczną.
Kiedy się nie uczy, prawdopodobnie znajdziesz go na wodzie na windsurfingu lub zjeżdżaniu ze szczytu góry na rowerze.
Oprócz ojczystego chorwackiego włada biegle językiem angielskim.

PIOTR KACZMARCZYK

Absolwent Wychowania Fizycznego ale też i Stosunków Międzynarodowych. Ciągle w ruchu z niespożytymi pokładami energii i motywacji do pracy. Od lat związany ze sportami wodnymi – zarówno jako ratownik, instruktor pływania, żeglarstwa i oczywiście windsurfingu. Doświadczenie zdobywał głównie poza granicami Polski. Ciągle się samodoskonali i we wszystkim co robi dąży do perfekcji. Świetny kontakt z ludźmi łączy z nieskończoną dawką spokoju i niewyczerpanymi pokładami cierpliwości. Zajęcia w Tramontana poza ojczystym polskim prowadzi też po angielsku, niemiecku i w razie potrzeby hiszpańsku.

AGATA PUK

Studiuje medycynę na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. W wolnym czasie gra na flecie poprzecznym, biega i praktykuję jogę. Lubi zdrowy i aktywny tryb życia. Interesuję się pediatrią i dużą przyjemność sprawia jej praca z dziećmi. Uczy na basenie jako instruktorka pływania. Jest osobą bardzo konkretną, stawiającą nacisk na szczegóły. Oprócz języka polskiego, posługuje się również językiem angielskim.

PRZEMEK NOWAKOWSKI

Inżynier budownictwa w specjalności geotechnika. Przez długi czas związany z Gdańskiem, Półwyspem Helskim oraz Rewą, aktualnie miesza w Berlinie. Związany z windsurfingiem od 13 roku życia, instruktor PSW. Dla niego bycie instruktorem to nie praca a przede wszystkim pasja oraz wielka satysfakcja z każdego postępu kursantów! Poza językiem polskim zajęcia prowadzi również po niemiecku i angielsku.

ALEKSANDRA PIETRUSKA

Pływa na windsurfingu od 8 roku życia. Szkoli od kilku lat po polsku i angielsku, ale dogada się tez po niemiecku lub włosku. Na codzień studiuje stomatologię, nałogowo trenuje crossfit i robi własną ceramikę. Skrajnie pozytywna osoba – zaraża swoją energią wszystkich dookoła. Uśmiech nie schodzi z jej twarzy.

MICHAŁ CEJER

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku. Między sezonem letnim a zimowym mieszka w Gdańsku. Ubiegłą zimę szkolił narciarzy w krainie śniegu- Japonii. Doświadczenie zdobyte pracując w 8 krajach świata przekłada się na świetny kontakt z kursantami. Całe życie związany jest ze sportem. Jest również instruktorem tenisa ziemnego. Swoją pasję do windsurfingu w lekki sposób przekazuje innym. Wielką radość sprawia mu progres osiągany przez jego kursantów. Prowadzi zajęcia w języku polskim, angielskim i niemeckim.

WIKTORIA HURAS

Studiuje farmację na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Uwielbia sport: windsurfing i snowboard, gra w koszykówkę, trenuje pole dance. Z pełnym zaangażowaniem pełni role animatora zabaw dla dzieci, pięknie maluje im twarze. Bycie instruktorem daje jej ogromną radość, zwraca uwagę na szczegóły a uśmiech nie schodzi jej z twarzy. Oprócz języka polskiego posługuje się językiem angielskim.

DARIA KRUCZEK

Magister architektury i ochrony zabytków, uwielbiająca podrzucać różne ciekawostki w trakcie zajęć. Jej ulubiony styl pływania podczas zajęć - z jedną nogą w powietrzu lub w szpagacie. Jako fanka piosenki aktorskiej czas na zajęciach urozmaica podśpiewywaniem melodii, które później nieświadomie nucą wszyscy! Porozumiewa się w języku angielskim oraz niemieckim.

MACIEK CEJER

Od dziecka związany ze sportem, w zimę uczy kursantów jazdy na nartach. Uwielbia obcowanie z naturą, chodzenie po górach, a jego najnowszą pasją jest windsurfing. Zawsze maksymalnie zaangażowany we wszystko co robi. Nieuznający półśrodków – wszystko ma być zawsze zrobione jak najlepiej od początku do końca.

MATEUSZ „FIDEL” WÓJTOWICZ

Magister Turystyki i Zarządzania. Poza tym, że instruktor narciarstwa zjazdowego i licencjonowany pilot wycieczek, to mocno związany z wodą. Posiada uprawnienia instruktorskie: pływanie, windsurfing. Jest też ratownikiem WOPR, sternikiem jachtowym, morskim sternikiem motorowodnym. Jeżeli wysiądziecie kiedyś ze statku powiedzmy w Władywostoku to nie spotkacie Rosjanina – pierwszą osobą, którą zobaczycie będzie Fidel. Bo Fidel jest wszędzie. Ciągle uśmiechnięty i bez przerwy w ruchu. Co chwila zmienia dwie deski na deskę z żaglem w przerwach nabijając kilometry na rowerze. Włada polskim i angielskim.

MACIEJ GĄSIOROWSKI

Inżynier Politechniki Warszawskiej oraz Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania w Warszawie. Na co dzień pracownik IT. Wraz z zespołem analityków podbija rynki BI. Hobbystycznie Instruktor narciarstwa zjazdowego, żeglarstwa, nurkowania i windsurfingu. Doświadczenie instruktorskie zdobywał przede wszystkim poza granicami kraju. Perfekcjonista w każdym calu. W prowadzonych szkoleniach wręcz magicznie łączy szczegółową analizę ruchu z ogromną pogodą ducha i maksymalnie przyjaznym podejściem do każdego. Poza językiem polskim zajęcia prowadzi również po angielsku i niemiecku.

ALICJA GRABOWSKA

Jest związana całe życie z wodą. Od 2010r. pracowała jako ratownik WOPR. Oprócz tego pracowała i wykładała w szkołach na terenie woj. Pomorskiego jako przedstawiciel Sekcji psów ratowniczych w grupie interwencyjnej Tczewskiego WOPR.Zawsze nosi przy sobie apteczkę, uwielbia pomagać innym. Z pasji robi dla Was surferskie bransoletki i naszyjniki.