1
1

MATEUSZ ZIEMBA

Doktor nauk o Kulturze Fizycznej, absolwent Katowickiej AWF. Ukończył wychowanie fizyczne oraz fizjoterapię. Jeszcze w trakcie studiów zaczął pracę jako nauczyciel akademicki głównie przedmiotów związanych z metodyką i teorią nauczania ruchu. Instruktor narciarstwa zjazdowego i windsurfingu. Mówi biegle w języku angielskim i niemieckim. Zawsze próbuje zarazić swoich kursantów „wirusem” aktywności fizycznej. Ogromne doświadczenie w pracy zarówno z dziećmi jak również młodzieżą i dorosłymi. W zajęciach wprowadza dużo elementów zabawy. Miłośnik tiramisu , grillowanego mięsa, polskich pierogów no i generalnie jedzenia. 🙂

MAGDALENA KUBIELAS – ZIEMBA

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie - kierunek Zarządzanie specjalność: Zarządzanie w turystyce i hotelarstwie. Skończyła również Obsługę Ruchu Turystycznego. Od wielu lat pracująca w turystyce międzynarodowej, instruktor narciarstwa zjazdowego, wychowawca kolonijny oraz kierownik wycieczek. Prywatnie mama Kai i Antosia. Jeżeli piszecie maila lub dzwonicie do Tramontany to najprawdopodobniej pierwszy kontakt będzie właśnie z nią. Magda zorganizuje wszystko na najwyższym poziomie. Posiada nieocenione doświadczenie w pracy z dziećmi na nartach. Na windsurfingu mistrzyni naszej recepcji w szkole w Chorwacji. Biegle porozumiewa się też w języku angielskim i niemieckim.

MONIKA PUK

Na co dzień mieszka i studiuje w Kopenhadze kierunek sztuka i programowanie nowych mediów. Dla niej bycie instruktorem to przede wszystkim zarażanie pasją do windsurfingu, wiedza i motywacja. Wychodzenie po za granice swojego komfortu to jej motto. Potrafi dopasować metody nauczania do każdego wieku i poziomu zaawansowania. Uśmiech rzadko schodzi jej z twarzy a lekcje z nią na pewno nie będą nudne! Porozumiewa się w języku polskim i angielskim.

KAMIL WOLSKI

Absolwent AWF Biała-Podlaska – czynnie pracujący nauczyciel wychowania fizycznego. Konkretny i zorganizowany. Instruktor windsurfingu, narciarstwa zjazdowego, piłki nożnej oraz prawa jazdy. Od wielu lat pracuje jako sędzia piłki nożnej. Swoje kwalifikacje wykorzystuje także we współpracy z Tramontaną. Mógłby prowadzić zajęcia dla grupy chińskich rybaków, ale równie dobrze dla królowej Anglii. Z każdym nawiąże świetny kontakt, co ma przełożenie na to jak wyglądają lekcje. Mówi biegle po angielsku.

PIOTR KACZMARCZYK

Absolwent Wychowania Fizycznego ale też i Stosunków Międzynarodowych. Ciągle w ruchu z niespożytymi pokładami energii i motywacji do pracy. Od lat związany ze sportami wodnymi – zarówno jako ratownik, instruktor pływania, żeglarstwa i oczywiście windsurfingu. Doświadczenie zdobywał głównie poza granicami Polski. Ciągle się samodoskonali i we wszystkim co robi dąży do perfekcji. Świetny kontakt z ludźmi łączy z nieskończoną dawką spokoju i niewyczerpanymi pokładami cierpliwości. Zajęcia w Tramontana poza ojczystym polskim prowadzi też po angielsku, niemiecku i w razie potrzeby hiszpańsku.

REMIK LOROCH

Student Collegium Medicum Uniwersytetu Opolskiego, kierunek Lekarski. Żeglarz od dziecka – windsurfingową przygodę zaczynał mając zaledwie 7 lat. Ma doskonałe podejście do pracy z dziećmi. Od lat pracuje też jako licencjonowany instruktor VDWS (Verband Deutscher Wassersport Schulen). W swojej karierze wyszkolił wielu, nadal poszukuje i szlifuje nowe windsurfingowe talenty. Podróżując stara się poznawać miejsce nie tylko ze względu na zabytki i „wielką” historię – interesuje go też codzienne życie lokalesów. Jego najnowszą pasją jest kitesurfing. Poza ojczystym polskim prowadzi zajęcia także w języku angielskim i niemieckim.

ARTUR PIETKUN

Absolwent AWF Poznań i AWFiS Gdańsk – kierunku wychowanie fizyczne. Ciągle w ruchu – zmieniając sprzęt z dwóch desek lub deski z żaglem na dwa koła lub piłkę do siatkówki. Od lat szkolący na stokach i w wodzie. Wielokrotnie prowadzący duże imprezy turystyki aktywnej. Świetny organizator, który odnajdzie się w dowolnej sytuacji zadaniowej. Zajęcia prowadzi w językach obcych: angielskim i niemieckim.

KAROLINA KRECZMER

Studentka ekonomii i prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Zawodniczka AZS UW w pływaniu. Skorzysta z każdej okazji, żeby wyjść na wodę. Poza windsurfingiem, który jest jej największą pasja, pływa na kite, wake'u, a ostatnio zaczęła pływać na większych gabarytach - sportowych żaglówkach oraz zgłębiała techniki pływania na SUPie. Kocha pracę na wodzie. Zanim trafiła do Tramontana uprawnienia instruktorskie oraz doświadczenie wykorzystywała na wielu zagranicznych i krajowych spotach. Lubi poznawać nowe i szukać najlepszych wiatrów. Biegle porozumiewa się w językach: angielskim i niemieckim.

KUBA SZOPA

Absolwent Turystyki i Rekreacji. Od dziecka związany ze sportami wodnymi – wielokrotny medalista mistrzostw Polski w pływaniu. Może pochwalić się uprawnieniami: trenera pływania, ratownika wodnego, instruktora narciarstwa alpejskiego. Ogromne doświadczenie w prowadzeniu zajęć ruchowych – tysiące godzin wypracowanych w wodzie i na stoku narciarskim. Posiada niesamowitą umiejętność bycia naprawdę wyluzowanym a jednocześnie super konkretnym i poukładanym w działaniach. Porozumiewa się w języku angielskim i niemieckim.