1
1

MATEUSZ ZIEMBA

Doktor nauk o Kulturze Fizycznej, absolwent Katowickiej AWF. Ukończył wychowanie fizyczne oraz fizjoterapię. Jeszcze w trakcie studiów zaczął pracę jako nauczyciel akademicki głównie przedmiotów związanych z metodyką i teorią nauczania ruchu. Instruktor narciarstwa zjazdowego i windsurfingu. Mówi biegle w języku angielskim i niemieckim. Zawsze próbuje zarazić swoich kursantów „wirusem” aktywności fizycznej. Ogromne doświadczenie w pracy zarówno z dziećmi jak również młodzieżą i dorosłymi. W zajęciach wprowadza dużo elementów zabawy. Miłośnik tiramisu , grillowanego mięsa, polskich pierogów no i generalnie jedzenia. 🙂

MAGDALENA KUBIELAS – ZIEMBA

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie - kierunek Zarządzanie specjalność: Zarządzanie w turystyce i hotelarstwie. Skończyła również Obsługę Ruchu Turystycznego. Od wielu lat pracująca w turystyce międzynarodowej, instruktor narciarstwa zjazdowego, wychowawca kolonijny oraz kierownik wycieczek. Prywatnie mama 12-letniej Kai. Jeżeli piszecie maila lub dzwonicie do Tramontany to najprawdopodobniej pierwszy kontakt będzie właśnie z nią. Magda zorganizuje wszystko na najwyższym poziomie. Posiada nieocenione doświadczenie w pracy z dziećmi na nartach. Na windsurfingu mistrzyni naszej recepcji w szkole w Chorwacji. Biegle porozumiewa się też w języku angielskim i niemieckim.

MONIKA PUK

Na co dzień mieszka i studiuje w Kopenhadze kierunek sztuka i programowanie nowych mediów. Dla niej bycie instruktorem to przede wszystkim zarażanie pasją do windsurfingu, wiedza i motywacja. Wychodzenie po za granice swojego komfortu to jej motto. Potrafi dopasować metody nauczania do każdego wieku i poziomu zaawansowania. Uśmiech rzadko schodzi jej z twarzy a lekcje z nią na pewno nie będą nudne! Porozumiewa się w języku polskim i angielskim.

KAMIL WOLSKI

Absolwent AWF Biała-Podlaska – czynnie pracujący nauczyciel wychowania fizycznego. Konkretny i zorganizowany. Instruktor windsurfingu, narciarstwa zjazdowego, piłki nożnej oraz prawa jazdy. Od wielu lat pracuje jako sędzia piłki nożnej. Swoje kwalifikacje wykorzystuje także we współpracy z Tramontaną. Mógłby prowadzić zajęcia dla grupy chińskich rybaków, ale równie dobrze dla królowej Anglii. Z każdym nawiąże świetny kontakt, co ma przełożenie na to jak wyglądają lekcje. Mówi biegle po angielsku.

MICHAŁ ŁOPATNIUK

Człowiek wielu talentów. Prowadzenie zajęć windsurfingowych na naprawdę świetnym poziomie to jedno. Michał z pasji i wykonywanego zawodu jest związany z czymś jeszcze. Tworzy totalnie magiczny świat filmu i fotografii – efekty jego pracy będziecie mogli oglądać już w sezonie 2018. Porozumiewa się w języku angielskim i niemiecki.

MATEUSZ „FIDEL” WÓJTOWICZ

Magister Turystyki i Zarządzania. Poza tym, że instruktor narciarstwa zjazdowego i licencjonowanym pilot wycieczek, to mocno związany z wodą. Posiada uprawnienia instruktorskie: pływanie, windsurfing. Jest też ratownikiem WOPR, sternikiem jachtowym, morskim sternikiem motorowodnym. Jeżeli wysiądziecie kiedyś ze statku powiedzmy w Władywostoku to nie spotkacie Rosjanina – pierwszą osobą, którą zobaczycie będzie Fidel. Bo Fidel jest wszędzie. Ciągle uśmiechnięty i bez przerwy w ruchu. Co chwila zmienia dwie deski na deskę z żaglem w przerwach nabijając kilometry na rowerze. Włada polskim i angielskim.

ANIA „SOŁO” SOŁODUCHA

Absolwentka AWF w Katowicach – na kierunku wychowanie fizyczne. Instruktor narciarstwa alpejskiego, snowboardu, pływania i aerobiku. Na co dzień używająca swoich kwalifikacji w pracy zawodowej. Zawodniczka narciarstwa zjazdowego – możemy ją oglądać, chociażby na Akademickich Mistrzostwach Polski. Niezależnie od okoliczności pozytywnie nastawiona do rzeczywistości. Wyznaje zasadę: ucząc bawić, bawiąc uczyć. Dogada się z każdym, ale najlepiej żeby jednak ta osoba mówiła po polsku lub angielsku.

KAROLINA KRECZMER

Studentka ekonomii i prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Zawodniczka AZS UW w pływaniu. Skorzysta z każdej okazji, żeby wyjść na wodę. Poza windsurfingiem, który jest jej największą pasja, pływa na kite, wake'u, a ostatnio zaczęła pływać na większych gabarytach - sportowych żaglówkach oraz zgłębiała techniki pływania na SUPie. Kocha pracę na wodzie. Zanim trafiła do Tramontana uprawnienia instruktorskie oraz doświadczenie wykorzystywała na wielu zagranicznych i krajowych spotach. Lubi poznawać nowe i szukać najlepszych wiatrów. Biegle porozumiewa się w językach: angielskim i niemieckim.

MARIOLA WYSOGLĄD

Absolwentka AWF w Krakowie – kierunek turystyka i rekreacja. Posiada też specjalność z obsługi ruchu turystycznego. Bardzo otwarta do ludzi. Cały czas w podróży, cały czas w ruchu. W wolnych chwilach gra w siatkówkę, pływa, biega, jeździ na rowerze, na rolkach, a w zimie na nartach i na łyżwach. Wulkan energii. Mistrzyni świata opiekunek dziecięcych. Nie ma takiego dziecka, które oparłoby się czarowi Pani Marioli. Poziom kreatywności ponad wszelkie normy. Z języków obcych włada angielskim.