1
1

MATEUSZ ZIEMBA

Doktor nauk o Kulturze Fizycznej, absolwent Katowickiej AWF. Ukończył wychowanie fizyczne oraz fizjoterapię. Jeszcze w trakcie studiów zaczął pracę jako nauczyciel akademicki głównie przedmiotów związanych z metodyką i teorią nauczania ruchu. Instruktor narciarstwa zjazdowego i windsurfingu. Mówi biegle w języku angielskim i niemieckim. Zawsze próbuje zarazić swoich kursantów „wirusem” aktywności fizycznej. Ogromne doświadczenie w pracy zarówno z dziećmi jak również młodzieżą i dorosłymi. W zajęciach wprowadza dużo elementów zabawy. Miłośnik tiramisu , grillowanego mięsa, polskich pierogów no i generalnie jedzenia. 🙂

MAGDALENA KUBIELAS – ZIEMBA

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie - kierunek: Zarządzanie z ukończoną specjalnością: Zarządzanie w turystyce i hotelarstwie. Skończyła również Obsługę Ruchu Turystycznego. Od wielu lat pracująca w turystyce międzynarodowej, instruktor narciarstwa zjazdowego, wychowawca kolonijny oraz kierownik wycieczek. Prywatnie mama Kai i Antosia. Jeżeli piszecie maila lub dzwonicie do Tramontany to najprawdopodobniej pierwszy kontakt będzie właśnie z nią. Magda zorganizuje wszystko na najwyższym poziomie. Posiada nieocenione doświadczenie w pracy z dziećmi na nartach. Na windsurfingu mistrzyni naszej recepcji w szkole w Chorwacji. Biegle porozumiewa się też w języku angielskim i niemieckim.

KUBA SZOPA

Absolwent Turystyki i Rekreacji. Od dziecka związany ze sportami wodnymi – wielokrotny medalista mistrzostw Polski w pływaniu. Może pochwalić się uprawnieniami: trenera pływania, ratownika wodnego, instruktora narciarstwa alpejskiego. Ogromne doświadczenie w prowadzeniu zajęć ruchowych – tysiące godzin wypracowanych w wodzie i na stoku narciarskim. Posiada niesamowitą umiejętność bycia naprawdę wyluzowanym a jednocześnie super konkretnym i poukładanym w działaniach. Porozumiewa się w języku angielskim i niemieckim.

JULIA STYPUŁA

Przyszła studentka psychologii w Holandii. Pasjonatka windsurfingu i sportów wodnych, przyszła instruktorka. Gdy widzi zwierzęta, nie może się powstrzymać od pogłaskania uwielbia wszystkie! Swego czasu zgubiła się w Bangkoku, podczas samotnej podróży. Ma w planach podróż wybrzeżem Azji: Indonezja-Malezja-Tajlandia-Kambodża-Wietnam kończąc w Nowej Zelandii. Generalnie, spełnia marzenia o podróżach. W wolnych chwilach zajmuje się fotografią. Posługuje się również językiem angielskim.

MICHAŁ CEJER

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku. Między sezonem letnim a zimowym mieszka w Gdańsku. Ubiegłą zimę szkolił narciarzy w krainie śniegu- Japonii. Doświadczenie zdobyte pracując w 8 krajach świata przekłada się na świetny kontakt z kursantami. Całe życie związany jest ze sportem. Jest również instruktorem tenisa ziemnego. Swoją pasję do windsurfingu w lekki sposób przekazuje innym. Wielką radość sprawia mu progres osiągany przez jego kursantów. Prowadzi zajęcia w języku polskim, angielskim i niemeckim.

MONIKA PUK

Na co dzień mieszka i studiuje w Kopenhadze, na kierunku sztuka i programowanie nowych mediów. Dla niej bycie instruktorem to przede wszystkim wiedza, motywacja oraz zarażanie pasją do windsurfingu! Wychodzenie po za granice swojego komfortu to jej motto. Potrafi dopasować metody nauczania do każdego wieku i poziomu zaawansowania. Uśmiech rzadko schodzi jej z twarzy a lekcje z nią na pewno nie będą nudne! Porozumiewa się w języku polskim i angielskim.

MICHAŁ MAJ

Student Politechniki Warszawskiej na kierunku Mechatroniki specjalności techniki multimedialnej. Od lat mazurski żeglarz, wędkarz, a także zawodowy puzonista. Na windsurfingu pływa od 14 roku życia, instruktor PSW. Każdy progres kursantów odbiera jako osobisty sukces. Bardzo lubi pracę z dziećmi, gdzie łączy naukę oraz zabawę, dzięki której młodzi windsurferzy nabierają chęci do rozwijania swoich umiejętności. Uczy po polsku i angielsku.

DINO SUDIĆ

Dino Sudić to student elektroniki i inżynierii komputerowej na FESB w Splicie.
Od windsurfingu uzależnił się w 2014 roku, kupując swój pierwszy sprzęt windsurfingowy.
Krajowy mistrz kickboxingu z najnowszą pasją do jazdy na rowerze po górach. Uwielbia sporty wyczynowe i ogólnie aktywność fizyczną.
Kiedy się nie uczy, prawdopodobnie znajdziesz go na wodzie na windsurfingu lub zjeżdżaniu ze szczytu góry na rowerze.
Oprócz ojczystego chorwackiego włada biegle językiem angielskim.

MARCELINA SZYMAŃSKA

W ciągu roku studentka psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim i instruktor fitnessu. Jednak gdy tylko ma możliwość wymienić mury na wodę od razu zamienia się w windsurfera. Od lat związana z przerozmaitymi rodzajami sportów, teraz rozwój fizyczny łączy z psychicznym. Lubi gotować i tańczyć, a czasami złapiesz ją jak na desce robi za radio, podśpiewując pod nosem. Prowadzi zajęcia po polsku i angielsku.

AGATA PUK

Studiuje medycynę na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. W wolnym czasie gra na flecie poprzecznym, biega i praktykuję jogę. Lubi zdrowy i aktywny tryb życia. Interesuję się pediatrią i dużą przyjemność sprawia jej praca z dziećmi. Uczy na basenie jako instruktorka pływania. Jest osobą bardzo konkretną, stawiającą nacisk na szczegóły. Oprócz języka polskiego, posługuje się również językiem angielskim.

PIOTR KACZMARCZYK

Absolwent Wychowania Fizycznego ale też i Stosunków Międzynarodowych. Ciągle w ruchu z niespożytymi pokładami energii i motywacji do pracy. Od lat związany ze sportami wodnymi – zarówno jako ratownik, instruktor pływania, żeglarstwa i oczywiście windsurfingu. Doświadczenie zdobywał głównie poza granicami Polski. Ciągle się samodoskonali i we wszystkim co robi dąży do perfekcji. Świetny kontakt z ludźmi łączy z nieskończoną dawką spokoju i niewyczerpanymi pokładami cierpliwości. Zajęcia w Tramontana poza ojczystym polskim prowadzi też po angielsku, niemiecku i w razie potrzeby hiszpańsku.

MACIEJ GĄSIOROWSKI

Inżynier Politechniki Warszawskiej oraz Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania w Warszawie. Na co dzień pracownik IT. Wraz z zespołem analityków podbija rynki BI. Hobbystycznie Instruktor narciarstwa zjazdowego, żeglarstwa, nurkowania i windsurfingu. Doświadczenie instruktorskie zdobywał przede wszystkim poza granicami kraju. Perfekcjonista w każdym calu. W prowadzonych szkoleniach wręcz magicznie łączy szczegółową analizę ruchu z ogromną pogodą ducha i maksymalnie przyjaznym podejściem do każdego. Poza językiem polskim zajęcia prowadzi również po angielsku i niemiecku.

DARIA KRUCZEK

Studentka architektury i ochrony zabytków, uwielbiająca podrzucać różne ciekawostki w trakcie zajęć. Jej ulubiony styl pływania podczas zajęć - z jedną nogą w powietrzu lub w szpagacie. Jako fanka piosenki aktorskiej czas na zajęciach urozmaica podśpiewywaniem melodii, które później nieświadomie nucą wszyscy! Porozumiewa się w języku angielskim oraz niemieckim.

KINGA WIECZOREK

Absolwentka Wyższej Szkoły Bankowej w Chorzowie kierunku turystyka i rekreacja o specjalności turystyka międzynarodowa. W szkole windsurfingu Tramontana niezmienne uśmiechnięta recepcjonistka - maksymalnie zaangażowana w to co robi. Dodatkowo bardzo konkretna i zorganizowana. Pasjonatka aktywności fizycznej. Na co dzień zajmuje się łapaniem magicznych chwil w obiektywnie aparatu. Swobodnie można z rozmawiać w języku polskim i angielskim.

MATEUSZ „FIDEL” WÓJTOWICZ

Magister Turystyki i Zarządzania. Poza tym, że instruktor narciarstwa zjazdowego i licencjonowany pilot wycieczek, to mocno związany z wodą. Posiada uprawnienia instruktorskie: pływanie, windsurfing. Jest też ratownikiem WOPR, sternikiem jachtowym, morskim sternikiem motorowodnym. Jeżeli wysiądziecie kiedyś ze statku powiedzmy w Władywostoku to nie spotkacie Rosjanina – pierwszą osobą, którą zobaczycie będzie Fidel. Bo Fidel jest wszędzie. Ciągle uśmiechnięty i bez przerwy w ruchu. Co chwila zmienia dwie deski na deskę z żaglem w przerwach nabijając kilometry na rowerze. Włada polskim i angielskim.