1
1

Aktywny tydzień z treningiem mentalnym i jogą

To już 7 edycja wyjazdu do Chorwacji z treningiem mentalnym, a 4 raz również z Jogą!

 

Słońce, plaża, przyjemne spacery po miasteczku Omiš i wspólna wycieczka w góry z przepięknymi widokami na wybrzeże. Powitalny grill na plaży, wieczór z filmem i pożegnalna kolacja w naszej ulubionej restauracji. Czeka Cię bardzo aktywny czas: każdego poranka praktyka ashtanga jogi, kurs windsurfingu dla początkujących i zaawansowanych, oraz warsztaty rozwojowe.

Oznacza to, że na pewno nie będziesz się nudzić z nami, jeśli lubisz aktywnie wypoczywać. Wyjazd ten jest świetną propozycją również dla rodzin (dzieci też mogą uczestniczyć w zajęciach i kursach), par i singli.

Już z doświadczenia wiemy, że wszyscy się tam dobrze czują i sporo z Was wraca kilkakrotnie na wakacje z nami!

Termin:

27 sierpnia – 3 wrzesień 2022

380 euro/osoba

FIRST MINUTE

330 euro/osoba
przy rezerwacji do 01.04.2022

 

W cenie:

Zakwaterowanie w apartamentach 3***
Kurs windsurfingu MIDI Plus
Poranna joga na plaży z Anią
Zajęcia treningu mentalnego z Rogor coaching and more

Zwiedzanie Splitu

Wieczorne kino plenerowe

Integracyjny grill

Zdobywanie fortecy w górach

JAK WYGLĄDA DZIEŃ?

Rano rozpoczynamy praktyką jogi o 8.00. Później wyruszamy na wspólne, bądź indywidualne śniadanie i 3 razy po śniadaniu spotkamy się na krótkich warsztatach z Rafałem. Godziny kursu windsurfingu uzależnione są od warunków pogodowych, dlatego czasami na kurs idziemy rano, czasem popołudniu – ustalamy to na bieżąco.

Wieczorne atrakcje, to: grill na plaży, impreza integracyjna, wspólne oglądanie filmu a w ostatni wieczór zarezerwujemy stolik i wybierzemy się na wspólną kolację na koniec aktywnego tygodnia!
W jeden poranny dzień, zamiast jogi wybieramy się zdobywać Fortecę (ze względu na upały najlepiej jest wyruszyć wczesnym rankiem).
W CENIE APARTAMENTU:

– opieka polskiego rezydenta

– klimatyzacja

– Internet

– monitorowane miejsce parkingowe

– wyposażony aneks kuchenny

– pościel

– ręczniki

– TV

– taksa turystyczna

 

JOGA:

Poranna praktyka przed rozpoczęciem zajęć windsurfingowych przygotuje i rozgrzeje nasze mięśnie, ścięgna i stawy, pobudzi krążenie i doda energii. Dzięki praktyce jogi uzyskujemy siłę, witalność oraz tak potrzebny na co dzień spokój i harmonię. Będziemy praktykować w stylu ashtanga jogi, choć nie wykluczone że pojawi się też poranna sesja łagodnej yin jogi, jeśli poczujemy że nasze ciało potrzebuje trochę więcej relaksu i wyciszenia.
KURS WINDSURFINGU MIDI PLUS:
– 5 godzin kursu oraz 3 godzin wypożyczenia
– w cenę wliczony jest wszelki potrzebny do zajęć sprzęt – czyli kompletny zestaw windsurfingowy dla każdego uczestnika, kamizelkę asekuracyjną
– podczas kursu w zależności od poziomu zaawansowania uczymy odpowiednich technik poruszania się na Windsurfingu, poza tym zwracamy szczególną uwagę na bezpieczne zachowania podczas uprawiania sportów wodnych
– kurs rozpoczyna się w każdą niedzielę
– grupy szkoleniowe od 3 do 6 osób
TRENING MENTALNY:
Spotkamy się 3 razy na wspólnych warsztatach. Będzie lekko i przyjemnie, porozmawiamy o tym czym są przekonania i jak łatwo pomylić je z faktami. Chętnie będę wspierał Twoje sukcesy i pomagał w niepowodzeniach na desce, motywując i rozmawiając o tym, co się wydarza (oczywiście jeśli będziesz miał/a na to ochotę). Te trudności pomogą Tobie i mi pokazać, jak właściwe podejście, czy na desce, czy w życiu może zmienić się wraź ze zmianą myślenia. Niech ten czas będzie inspirującym czasem!
ZDOBYWANIE FORTECY W GÓRACH

Wspólne wyjście w góry – zdobywanie jednego z najpiękniejszych widokowo miejsc w Chorwacji. Znajdująca się ponad 250 metrów nad poziomem morza forteca w przeszłości spełniała zadania obronne. Dzisiaj jako atrakcja turystyczna zachwyca widokiem na kanion rzeki Cetina, wyspy Brac i Hvar, Omis oraz okoliczne miejscowości. Na szczycie można poczuć się jak prawdziwy chorwacki pirat wypatrujący statków do zgrabienia.

ZWIEDZANIE SPLITU

Split to jedno z najpiękniejszych miast Chorwacji. Stolica Dalmacji i jednocześnie drugie co do wielkości miasto Chorwacji. Split sam w sobie jest bardzo atrakcyjny – otoczony z jednej strony górami z drugiej morzem. O miejscach wartych zobaczenia w Splicie można pisać naprawdę dużo. Najciekawszym dla większości zwiedzających są pozostałości pałacu cesarza rzymskiego Dioklecjana, którego mury wtopiły się w późniejszą zabudowę stając się integralną częścią starego miasta. Zwiedzanie Splitu z Tramontana prowadzi doświadczona przewodnik mówiąca w języku polskim.

Rezerwacja

Zarezerwuj już teraz!

Wykup kurs lub skontaktuj się z nami.

Kontakt