1
1
Aktywny tydzień z Edytą

AKTYWNY TYDZIEŃ Z EDYTĄ

To już trzecia edycja aktywnego tygodnia z Edytą!

Wszechstronnie, aktywnie i z ogromną dawką świetnej zabawy. Popraw swoją sprawność w pięknych okolicznościach chorwackiej przyrody. Impreza skierowana dla każdego – nie ma znaczenia czy chcesz przyjechać samemu, czy zabrać ze sobą drugą połówkę albo całą ekipę znajomych! Świetna zabawa w pakiecie 🙂

Terminy:
16-23 czerwiec 2018
299 euro/osoba
FIRST MINUTE
269 euro/osoba
przy rezerwacji do 18 marca 2018

W CENIE:

– zakwaterowanie w apartamencie 3***
– codzienne zajęcia sportowo-rekreacyjne z Edytą
– 5 dniowy kurs windsurfingowy
– zwiedzanie Splitu w języku polskim
– impreza integracyjna z grillem
– wspólne kibicowanie podczas meczów reprezentacji Polski w piłce nożnej – Mistrzostwa Świata Rosja 2018
– zdobywanie fortecy w górach

W CENIE APARTAMENTU:

– opieka polskiego rezydenta
– klimatyzacja
– Internet
– monitorowane miejsce parkingowe
– wyposażony aneks kuchenny
– pościel
– ręczniki
– TV
– na życzenie łóżeczko dla małych dzieci
– taksa turystyczna

TRENINGI PERSONALNE:

Edyta Szymkiewicz absolwentka AWF Katowice. Od wielu lat pracująca jako trener personalny – instruktor fitness. Uczestniczka ogromnej ilości kursów regularnie podwyższających jej kwalifikacje z zakresu aktywności ruchowej. Energiczna z ogromną ilością pomysłów na spędzanie czasu. Indywidualnie dopasowuje zajęcia do poziomu sprawności fizycznej oraz umiejętności ćwiczących:
– jogging + gimnastyka
– nordic walking
– stretching
– relaksacja na plaży
– tabata w terenie
– cross trening w terenie
– aqua aerobic
– układy taneczne

KILKA INFORMACJI O KURSIE WINDSURFINGOWYM:

– 5 godzin kursu oraz 3 godzin wypożyczenia
– w cenę wliczony jest wszelki potrzebny do zajęć sprzęt – czyli kompletny zestaw windsurfingowy dla każdego uczestnika, kamizelkę asekuracyjną
– podczas kursu w zależności od poziomu zaawansowania uczymy odpowiednich technik poruszania się na Windsurfingu, poza tym zwracamy szczególną uwagę na bezpieczne zachowania podczas uprawiania sportów wodnych
– kurs rozpoczyna się w każdą niedzielę
– zajęcia rozpoczynają się o godzinie 11.00
– grupy szkoleniowe od 4 do 6 osób

ZWIEDZANIE SPLITU:

Split to jedno z najpiękniejszych miast Chorwacji. Stolica Dalmacji i jednocześnie drugie co do wielkości miasto Chorwacji. Split sam w sobie jest bardzo atrakcyjny – otoczony z jednej strony górami z drugiej morzem. O miejscach wartych zobaczenia w Splicie można pisać naprawdę dużo. Najciekawszym dla większości zwiedzających są pozostałości pałacu cesarza rzymskiego Dioklecjana, którego mury wtopiły się w późniejszą zabudowę stając się integralną częścią starego miasta. Zwiedzanie Splitu z Tramontana prowadzi doświadczona przewodnik mówiąca w języku polskim. Po zwiedzaniu ruszamy na balety w chorwackim stylu!

 

IMPREZA INTEGRACYJNA Z GRILLEM

Grill na plaży – czyli najlepszy sposób na bliższe poznanie. Podczas niego będziecie mieli okazję spróbować prawdziwie chorwackich specjałów.

WSPÓLNE KIBICOWANIE

Nasi piłkarze znowu na Mundialu!!! Zabierzcie ze sobą barwy narodowe. Zapraszamy do wspólnego kibicowania – poczujecie się jak na stadionie. Ruszamy do lokalu w którym całą ekipą prześlemy pozytywną energię naszej drużynie narodowej!

ZDOBYWANIE FORTECY W GÓRACH

Wspólne wyjście w góry – zdobywanie jednego z najpiękniejszych widokowo miejsc w Chorwacji. Znajdująca się ponad 250 metrów nad poziomem morza forteca w przeszłości spełniała zadania obronne. Dzisiaj jako atrakcja turystyczna zachwyca widokiem na kanion rzeki Cetina, wyspy Brac i Hvar, Omis oraz okoliczne miejscowości. Na szczycie można poczuć się jak prawdziwy chorwacki pirat wypatrujący statków do zgrabienia.

Rezerwacja

Zarezerwuj już teraz!

Wykup kurs lub skontaktuj się z nami.

Kontakt