1
1
Aktywny tydzień z treningiem mentalnym i jogą

Trening mentalny coraz częściej okazuje się przepustką do sukcesu, a jego popularność wzrasta. Umiejętność koncentrowania się na rozwiązaniach, a nie na problemie pozwala zmienić perspektywę i jednocześnie otwiera zupełnie nowe możliwości. Energia płynie tam, gdzie kierujemy ją z uwagą.

Trening Mentalny to najbardziej zaniedbana sfera sportu zawodowego i amatorskiego.  A jednocześnie jest to sfera, gdzie mądra i przemyślana praca może dać ogromne rezultaty. O tym, z czego to wynika, o zasadach coachingu w sporcie i życiu prywatnym dowiesz się podczas warsztatów. Czeka Cię tydzień rozwoju osobistego. Spojrzysz na swoje życie optymistycznie i zaczniesz realizować swoje cele. Ten tydzień dedykowany jest wszystkim, którzy chcą się rozwijać mentalnie i poznać swoje wewnętrzne zasoby.

Praktyka jogi pomaga utrzymać w dobrej kondycji tak ciało jak i umysł. Pozwala wzmocnić a zarazem uelastycznić mięśnie, uczy przy tym skupienia i koncentracji. Dzięki praktyce jogi uzyskujemy siłę, witalność oraz tak potrzebny na co dzień spokój i harmonię. Poranna praktyka przed rozpoczęciem zajęć windsurfingowych przygotuje i rozgrzeje nasze mięśnie, ścięgna i stawy, pobudzi krążenie i doda energii. Po dniu spędzonym aktywnie regeneracyjna sesja jogi pomoże się rozciągnąć, odpocząć i uchronić przed niechcianymi “zakwasami”.

Terminy:
29 sierpnia – 5 wrzesień 2019
330 euro/osoba
FIRST MINUTE
299 euro/osoba
przy rezerwacji do 1 luty 2019

W CENIE:

– zakwaterowanie w apartamencie 3***
– codzienne zajęcia treningu mentalnego z Rafałem

– codzienne zajęcia jogi z Anią

– wśród uczestników będziemy losować każdego dnia 1 osobę, która popracuje z coachem przez 60 minut face to face
– 5 dniowy kurs windsurfingowy
– zwiedzanie Splitu w języku polskim
– impreza integracyjna z grillem
– zdobywanie fortecy w górach

W CENIE APARTAMENTU:

– opieka polskiego rezydenta
– klimatyzacja
– Internet
– monitorowane miejsce parkingowe
– wyposażony aneks kuchenny
– pościel
– ręczniki
– TV
– na życzenie łóżeczko dla małych dzieci
– taksa turystyczna

TRENINGI MENTALNE:

Rafał Rogowicz to dyplomowany coach APC, trener mentalny, pedagog. Pasjonat sportu. Ukończył Akademię Profesjonalnego Coachingu (Akredytacja WSB w Dąbrowie Górniczej – jedynej w Polsce Uczelni Wyższej, która jest Członkiem Założycielem Izby Coachingu. Studia podyplomowe realizowane we współpracy z Centrum Szkoleń i Psychologii Biznesu w Warszawie oraz z najstarszą i największą z europejskich szkół coachingu, Noble Manhattan Coaching). Współpracuje z pasjonatami sportu oraz z klubami sportowymi.

Trening mentalny ma takie samo znaczenie jak trening fizyczny – wykonywany systematycznie i pod okiem profesjonalisty rozwija oraz wzmacnia osobowość zawodnika. Buduje indywidualny system motywacji, zaangażowania i określenia celów zawodnika. Opiera się na wartościach, świadomym rozpoznawaniu i określaniu emocji będących sprzymierzeńcem sukcesu.
Korzyści płynące z warsztatów:
– poznasz swoje zasoby wnętrze
– nauczysz się wyznaczać i realizować swoje cele
– poznasz techniki motywowania się
– oswoisz swojego wewnętrznego sabotażystę
– dowiesz się jak radzić sobie ze stresem
– rozwiniesz swoją inteligencje emocjonalną
– nauczysz się pracy w grupie
– rozwiniesz swoją kreatywność
– dowiesz się jak radzić sobie z sukcesem
– poszerzysz swoje kompetencje interpersonalne
– poznasz autorskie metody i narzędzia pracy
– wzmocnisz soje poczucie pewności

PRAKTYKA JOGI:

Ania Sowińska instruktor jogi. Pasjonatka tej formy aktywności ruchowej. Joga jest znanym od tysiącleci systemem dbania o zrównoważony rozwój fizyczny i psychiczny.

KILKA INFORMACJI O KURSIE WINDSURFINGOWYM:

– 5 godzin kursu oraz 3 godzin wypożyczenia
– w cenę wliczony jest wszelki potrzebny do zajęć sprzęt – czyli kompletny zestaw windsurfingowy dla każdego uczestnika, kamizelkę asekuracyjną
– podczas kursu w zależności od poziomu zaawansowania uczymy odpowiednich technik poruszania się na Windsurfingu, poza tym zwracamy szczególną uwagę na bezpieczne zachowania podczas uprawiania sportów wodnych
– kurs rozpoczyna się w każdą niedzielę
– zajęcia rozpoczynają się o godzinie 11.00
– grupy szkoleniowe od 4 do 6 osób

ZWIEDZANIE SPLITU

Split to jedno z najpiękniejszych miast Chorwacji. Stolica Dalmacji i jednocześnie drugie co do wielkości miasto Chorwacji. Split sam w sobie jest bardzo atrakcyjny – otoczony z jednej strony górami z drugiej morzem. O miejscach wartych zobaczenia w Splicie można pisać naprawdę dużo. Najciekawszym dla większości zwiedzających są pozostałości pałacu cesarza rzymskiego Dioklecjana, którego mury wtopiły się w późniejszą zabudowę stając się integralną częścią starego miasta. Zwiedzanie Splitu z Tramontana prowadzi doświadczona przewodnik mówiąca w języku polskim.

IMPREZA INTEGRACYJNA Z GRILLEM

Grill na plaży – czyli najlepszy sposób na bliższe poznanie. Podczas niego będziecie mieli okazję spróbować prawdziwie chorwackich specjałów.

ZDOBYWANIE FORTECY W GÓRACH

Wspólne wyjście w góry – zdobywanie jednego z najpiękniejszych widokowo miejsc w Chorwacji. Znajdująca się ponad 250 metrów nad poziomem morza forteca w przeszłości spełniała zadania obronne. Dzisiaj jako atrakcja turystyczna zachwyca widokiem na kanion rzeki Cetina, wyspy Brac i Hvar, Omis oraz okoliczne miejscowości. Na szczycie można poczuć się jak prawdziwy chorwacki pirat wypatrujący statków do zgrabienia.

Rezerwacja

Zarezerwuj już teraz!

Wykup kurs lub skontaktuj się z nami.

Kontakt