1
1
Sportsmana aktywny tydzień rodzinny

Aleksandra Rożnowska znana też jako „Sportsmama” uaktywni Was jeszcze bardziej treningami w Omisu. Myśl przewodnia Oli to: DBAM O FIGURĘ MAM! Aktywny tydzień dla całych rodzin z najmłodszymi włącznie – przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji. Oczywiście jedną z nich jest windsurfing.

Terminy:
25 sierpień do 1 wrzesień 2018
350 euro/osoba
do 4 roku życia 175 euro/osoba
FIRST MINUTE
299 euro/osoba
do 4 roku życia 149 euro/osoba
przy rezerwacji do 18 marca 2018

W CENIE:

– zakwaterowanie w apartamencie 3***
– codzienne zajęcia sportowo-rekreacyjne z Olą
– 5 dniowy kurs windsurfingowy
– animacje dla dzieci młodszych
– zwiedzanie Splitu w języku polskim
– impreza integracyjna z grillem
– zdobywanie fortecy w górach

W CENIE APARTAMENTU

– opieka polskiego rezydenta
– klimatyzacja
– Internet
– monitorowane miejsce parkingowe
– wyposażony aneks kuchenny
– pościel
– ręczniki
– TV
– na życzenie łóżeczko dla małych dzieci
– taksa turystyczna

 

TRENING Z OLĄ

Aleksandra Rożnowska to przede wszystkim mama taka jak Wy. Z wykształcenia trenerka oraz fizjoterapeutka. Absolwentka AWF Katowice – gdzie zaczynała również swoją przygodę z fitness. Następny okres jej „kariery” to zdobywanie doświadczenia oraz poszerzanie kwalifikacji – praca instruktora i trenera personalnego. Zwrot nastąpił po urodzeniu Tymka. Ola postanowiła podzielić się swoją wiedzą i umiejętnościami zwracając szczególną uwagę na mamy. Poza powrotem do figury z przed ciąży chodziło też o wspólną rodzinną aktywność fizyczną i to nie tylko w klubie fitness ale też w domu – nawet podczas czynności dnia codziennego. W Chorwacji Ola poprowadzi dla Was treningi kształtujące sylwetkę – full body workout.

KILKA INFORMACJI O KURSIE WINDSURFINGOWYM

– 5 godzin kursu oraz 3 godzin wypożyczenia

– w cenę wliczony jest wszelki potrzebny do zajęć sprzęt – czyli kompletny zestaw windsurfingowy dla każdego uczestnika, kamizelkę asekuracyjną

– podczas kursu w zależności od poziomu zaawansowania uczymy odpowiednich technik poruszania się na Windsurfingu, poza tym zwracamy szczególną uwagę na bezpieczne zachowania podczas uprawiania sportów wodnych

– kurs rozpoczyna się w każdą niedzielę

– zajęcia rozpoczynają się o godzinie 11.00

– grupy szkoleniowe od 4 do 6 osób

ANIMACJE DLA DZIECI MŁODSZYCH

Zabawę na windsurfingu zaczynają z nami nawet dzieci w wieku 5 lat. Na czas aktywnego turnusu z Olą Tramontana przygotowała coś specjalnego dla najmłodszych. Jeżeli Wasza pociecha nie będzie miała możliwości korzystać z zajęć windsurfingowych lub ćwiczeń z Olą to przygotujemy pakiet animacji, które umilą czas. Zabierzemy Wasze dziecko w niesamowity świat przygód – aktywnie i z dużą dawką dobre zabawy.

ZWIEDZANIE SPLITU

Split to jedno z najpiękniejszych miast Chorwacji. Stolica Dalmacji i jednocześnie drugie co do wielkości miasto Chorwacji. Split sam w sobie jest bardzo atrakcyjny – otoczony z jednej strony górami z drugiej morzem. O miejscach wartych zobaczenia w Splicie można pisać naprawdę dużo. Najciekawszym dla większości zwiedzających są pozostałości pałacu cesarza rzymskiego Dioklecjana, którego mury wtopiły się w późniejszą zabudowę stając się integralną częścią starego miasta. Zwiedzanie Splitu z Tramontana prowadzi doświadczona przewodnik mówiąca w języku polskim.

IMPREZA INTEGRACYJNA Z GRILLEM

Grill na plaży – czyli najlepszy sposób na bliższe poznanie. Podczas niego będziecie mieli okazję spróbować prawdziwie chorwackich specjałów.

ZDOBYWANIE FORTECY W GÓRACH

Wspólne wyjście w góry – zdobywanie jednego z najpiękniejszych widokowo miejsc w Chorwacji. Znajdująca się ponad 250 metrów nad poziomem morza forteca w przeszłości spełniała zadania obronne. Dzisiaj jako atrakcja turystyczna zachwyca widokiem na kanion rzeki Cetina, wyspy Brac i Hvar, Omis oraz okoliczne miejscowości. Na szczycie można poczuć się jak prawdziwy chorwacki pirat wypatrujący statków do zgrabienia.

Rezerwacja

Zarezerwuj już teraz!

Wykup kurs lub skontaktuj się z nami.

Kontakt