Skip to main content
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1
1
Aktywny tydzień z Agnieszką

AKTYWNY TYDZIEŃ Z AGNIESZKĄ

Ogromna dawka szczęścia = aktywny tydzień z Agnieszką. Naładuj baterie na cały rok spędzając urlop w Chorwacji.

Terminy:
09-16 wrzesień 2017
299 euro/osoba
do 4 roku życia 149 euro/osoba
FIRST MINUTE
269 euro/osoba
do 4 roku życia 149 euro/osoba
przy rezerwacji do 30 stycznia 2017

W CENIE

– zakwaterowanie w apartamencie 3***
– codzienne zajęcia sportowo-rekreacyjne z Agnieszką
– 5 dniowy kurs windsurfingowy
– animacje dla dzieci młodszych
– zwiedzanie Splitu w języku polskim

W CENIE APARTAMENTU

– opieka polskiego rezydenta
– klimatyzacja
– Internet
– monitorowane miejsce parkingowe
– wyposażony aneks kuchenny
– pościel
– ręczniki
– TV
– na życzenie łóżeczko dla małych dzieci
– taksa turystyczna

TRENINGI Z AGNIESZKĄ

Agnieszka Rędzia absolwentka UŚ na kierunku socjologia ale gdyby miała jeszcze raz wybierać na pewno byłby to AWF:) Z fitnessem związana od 2002 roku kiedy pojawiła się w fitness klubie żeby schudnąć i zapałała miłością na całe życie. Instruktor fitness, Trener personalny i szkoleniowiec Jumping Frog- fitness na trampolinach oraz manager domu – mama 2 chłopców. Uczestniczka wielu szkoleń i warsztatów z zakresu aktywności fizycznej. Zawsze uśmiechnięta i z pozytywnym nastawieniem zaraża nim wszystkich. Agnieszka poprowadzi dla was zajęcia: pilates, cross trening, trening obwodowy, stretching, aqua aerobic, dance aerobic.

KILKA INFORMACJI O KURSIE WINDSURFINGOWYM:

– 5 godzin kursu oraz 3 godzin wypożyczenia
– w cenę wliczony jest wszelki potrzebny do zajęć sprzęt – czyli kompletny zestaw windsurfingowy dla każdego uczestnika, kamizelkę asekuracyjną
– podczas kursu w zależności od poziomu zaawansowania uczymy odpowiednich technik poruszania się na Windsurfingu, poza tym zwracamy szczególną uwagę na bezpieczne zachowania podczas uprawiania sportów wodnych
– kurs rozpoczyna się w każdą niedzielę
– zajęcia rozpoczynają się o godzinie 11.00
– grupy szkoleniowe od 4 do 6 osób

ANIMACJE DLA DZIECI MŁODSZYCH

Zabawę na windsurfingu zaczynają z nami nawet dzieci w wieku 5 lat. Na czas aktywnego turnusu z Agnieszką Tramontana przygotowała coś specjalnego dla najmłodszych. Jeżeli Wasza pociecha nie będzie miała możliwości korzystać z zajęć windsurfingowych lub ćwiczeń z Agnieszką to przygotujemy pakiet animacji, które umilą czas. Zabierzemy Wasze dziecko w niesamowity świat przygód – aktywnie i z dużą dawką dobre zabawy.

ZWIEDZANIE SPLITU

Split to jedno z najpiękniejszych miast Chorwacji. Stolica Dalmacji i jednocześnie drugie co do wielkości miasto Chorwacji. Split sam w sobie jest bardzo atrakcyjny – otoczony z jednej strony górami z drugiej morzem. O miejscach wartych zobaczenia w Splicie można pisać naprawdę dużo. Najciekawszym dla większości zwiedzających są pozostałości pałacu cesarza rzymskiego Dioklecjana, którego mury wtopiły się w późniejszą zabudowę stając się integralną częścią starego miasta. Zwiedzanie Splitu z Tramontana prowadzi doświadczona przewodnik mówiąca w języku polskim.

Rezerwacja

Zarezerwuj już teraz!

Wykup kurs lub skontaktuj się z nami.

Kontakt