1
1
Tydzień aktywnych kobiet w Chorwacji

Tydzień aktywnych kobiet w Chorwacji

Terminy:

9-15 wrzesień 2019
299 euro/osoba
Zniżki:
5% przy dwóch osobach rezerwujących
10% przy trzech lub więcej osobach rezerwujących

W CENIE:

– zakwaterowanie w apartamencie 3***
– codzienne zajęcia z Natalią Romaniuk „Krąg Kobiet”
– 5 dniowy kurs windsurfingowy
– zwiedzanie Splitu po polsku
– wspólny grill na plaży
– wspólne wejście na fortecę w górach

W CENIE APARTAMENTU:

– opieka polskiego rezydenta
– klimatyzacja
– Internet
– monitorowane miejsce parkingowe
– wyposażony aneks kuchenny
– pościel
– ręczniki
– TV
– taksa turystyczna

KRĄG KOBIET
PROGRAM ZAJĘĆ:
7.00 – medytacja poranna prowadzona z elementami relaksacji i muzykoterapii
20.00 – 1,5 godzinny wieczorny Krąg Kobiet (ćwiczenia dobrane w zależności od potrzeb grupy)
możliwość skorzystania z odpłatnej 1,5 godzinnej sesji barsów (35 euro)

KURS WINDSURFINGOWY
Kilka informacji o kursie windsurfingowym:
– 5 godzin kursu oraz 3 godzin wypożyczenia
– w cenę wliczony jest wszelki potrzebny do zajęć sprzęt – czyli kompletny zestaw windsurfingowy dla każdego uczestnika, kamizelkę asekuracyjną
– podczas kursu w zależności od poziomu zaawansowania uczymy odpowiednich technik poruszania się na Windsurfingu, poza tym zwracamy szczególną uwagę na bezpieczne zachowania podczas uprawiania sportów wodnych
– kurs rozpoczyna się w każdą niedzielę
– zajęcia rozpoczynają się o godzinie 11.00
– grupy szkoleniowe od 4 do 6 osób

ZWIEDZANIE SPLITU
Split to jedno z najpiękniejszych miast Chorwacji. Stolica Dalmacji i jednocześnie drugie co do wielkości miasto Chorwacji. Split sam w sobie jest bardzo atrakcyjny – otoczony z jednej strony górami z drugiej morzem. O miejscach wartych zobaczenia w Splicie można pisać naprawdę dużo. Najciekawszym dla większości zwiedzających są pozostałości pałacu cesarza rzymskiego Dioklecjana, którego mury wtopiły się w późniejszą zabudowę stając się integralną częścią starego miasta. Zwiedzanie Splitu z Tramontana prowadzi doświadczona przewodnik.

IMPREZA INTEGRACYJNA Z GRILLEM
Grill na plaży – czyli najlepszy sposób na bliższe poznanie. Podczas niego będziecie mieli okazję spróbować prawdziwie chorwackich specjałów.

ZDOBYWANIE FORTECY W GÓRACH
Wspólne wyjście w góry – zdobywanie jednego z najpiękniejszych widokowo miejsc w Chorwacji. Znajdująca się ponad 250 metrów nad poziomem morza forteca w przeszłości spełniała zadania obronne. Dzisiaj jako atrakcja turystyczna zachwyca widokiem na kanion rzeki Cetina, wyspy Brac i Hvar, Omis oraz okoliczne miejscowości. Na szczycie można poczuć się jak prawdziwy chorwacki pirat wypatrujący statków do zgrabienia.

„OBUDŹ SWOJĄ KOBIECOŚĆ”, to warsztat przeznaczony dla kobiet, który jest kompleksowym narzędziem do pracy nad przebudzeniem swojej kobiecości poprzez działania na różnych polach sztuki oraz dotykających najważniejszych aspektów pracy nad wsparciem kobiecości, znalezieniem balansu w jej wyrażaniu oraz odkryciu swojego potencjału twórczego.
Warsztat ma charakter artystyczno-psychologiczny, oparty na odpowiednio dobranych ćwiczeniach z zakresu malarstwa, tańca intuicyjnego, śpiewu naturalnego, elementy medytacji, relaksację. Ma za zadanie wesprzeć kobiety w szukaniu sposobów na wyrażenie siebie w sposób twórczy i kreatywny poprzez pracę w kręgu wzajemnego zaufania.
Krąg Kobiet daje poczucie bezpieczeństwa, a tym samym możliwość pracy na głębokim poziomie, skontaktowania się ze swoimi blokadami i potrzebami, ze swoją mocą twórczą i sprawczą oraz dziką pierwotną kobiecą naturą.
Zadbamy też o sferę fizyczną uczestniczek. Windsurfing da Wam poczucie wolności, obcowania z naturą.
Natalia Romaniuk
___________________
dr sztuk pięknych, artysta grafik, projektant graficzny, koordynator kierunku Grafika na WSTI w Katowicach, wykładowca na kierunku Gry i Grafika na GWSP w Chorzowie, instruktorka tanga argentyńskiego, założycielka Republiki Długich Spódnic.
Organizuje Kręgi Kobiet, warsztaty rozwojowe dla kobiet z udziałem trenerek z różnych dziedzin, zajęcia arteterapeutyczne dla dzieci i młodzieży. Ukończyła z certyfikatem metody terapeutyczne takie jak: Barsy oraz Reiki (pierwszy stopień), dwa stopnie Kwantowej Szkoły kreacji – szkolenie z dwupunktu oraz brała udział w warsztatach Platformy Transformacji Katarzyny Świstelnickiej oraz Piotra Kalińskiego.
Nie chce jednak definiować siebie powyższymi słowami. Powiedziałaby raczej o sobie, że jest kobietą zwyczajną. Kobietą świadomą. Kobietą w drodze. Artystką, po prostu.
Jej misją jest kreowanie, tworzenie, dzielenie się sobą i inspirowanie inne kobiet do zmiany. Poczucie wewnętrznej misji pcha ją, by nieustannie poszukiwać, zdobywać wiedzę, doświadczać, odkrywać coraz większe pokłady miłości w sobie i szukać nowych dróg by wesprzeć innych w rozwoju twórczym. Rozwój osobisty i duchowy, pracę z ciałem, łączy z codzienną pracą na uczelni. Jej obszar zainteresowań dotyka niemalże wszystkich dziedzin sztuki. Począwszy od grafiki tradycyjnej, malarstwa, projektowania, po taniec intuicyjny, tango, kończąc na fascynacji kulturami świata i ich muzycznej odsłonie. Żyje w pełni, z pasją i wolnością.

Doświadczenie pracy z młodzieżą, skierowało ją w stronę wsparcia kobiet w poszukiwaniu swojej wewnętrznej kobiecej mocy. Zauważyła, że młode dziewczyny borykają się z tymi samymi problemami, co dorosłe kobiety i często dorastają w braku akceptacji, miłości własnej oraz spełnienia. Nie mają wsparcia w domu ani dobrych wzorców wokół. Nie wiedzą, gdzie szukać pomocy, aby rozwinąć swoje pasje. Zauważyła, że Kobiece Kręgi dają niezwykłe narzędzia w uwolnieniu potencjału twórczego i wsparcie w obudzeniu kobiecości.
Stąd pomysł na otwarcie projektu jakim jest Republika Długich Spódnic, która pomaga już teraz tysiącom kobiet w odkryciu swojej wewnętrznej kobiecej mocy i wspiera w rozwoju talentów artystycznych. Zaprasza do współpracy ekspertów z różnych dziedzin sztuki i edukacji. Jest miejscem tworzenia swojej wewnętrznej mocy, inspiracji do rozwoju, rozwinięcia swoich artystycznych pasji i realizacji swojego potencjału w pełni.

Rezerwacja

Zarezerwuj już teraz!

Wykup kurs lub skontaktuj się z nami.

Kontakt