1
1

Działamy tylko na tym co najlepsze – w bazie Tramontana mamy nowiutki sprzęt włoskiej firmy RRD. Nie będzie problemu z deskami pełnymi wody czy dziurawymi prześwietlonymi żaglami. Wszystko jest prosto z fabryki właśnie po to żeby nic nie przeszkadzało Wam w czerpaniu przyjemności z żeglowania. Wielkości żagli jakimi dysponuje Tramontana zaczynają się na maleńkich o powierzchni 1 metra kwadratowego (idealnych dla małych dzieci) a kończą na bardziej okazałych o powierzchni 7,5. Wielkość wzrasta co 0,5 metra. Deski jakimi dysponujemy zaczynają się wraz z wypornością 105 litrów a kończą na aż 220 litrach. Taki sprzęt pozwoli na komfortową naukę zarówno dla 5 latka jak i dla osoby dorosłej, początkującego jak i zaawansowanego. Poza podstawowym sprzętem windsurferskim w swoim asortymencie mamy również trapezy, krótkie pianki – wszystko dostosowane dla dzieci i dorosłych. Dla bardzo wybrednych możemy sprowadzić prawie każdą deskę z asortymentu firmy RRD.

SUP

Sprzęt firmy RRD – deski przystosowane do praktycznie każdego kto zechce spróbować wiosłowania na stojąco. Wiosła dla dzieci i dorosłych lekkie i przyjemne. Obojętnie czy chcesz wiosłować na stojąco na fali czy na spokojnej tafli morskiej – ogólnorozwojowa forma aktywnego spędzania czasu pozwoli Ci na zdrowe rozwijanie sprawności.

KAJAK

A może na wycieczkę? Kajakarstwa próbował już pewnie każdy – jednak wiosłowanie na morzu lub w korycie rzeczki Cetina przeniesie Was na kolejny poziom kajakowej przyjemności. Nasze kajaki są lekkie niezatapialne i z miejscem na mały bagaż.

NORDIC WALKING

Nie bez powodu spacer z kijami staje się coraz popularniejszy. Forma rekreacji dla naprawdę każdego. Dołączenie pracy kończyn górnych w ruchu odciąża kończyny dolne i wpływa na bardziej wszechstronną pracę mięśni niż przy zwykłym marszu. Posiadamy wytrzymałe i lekkie kije teleskopowe, które sprostają wymaganiom amatorów i tych, którzy chcą się nieco bardziej zmęczyć.