Profesjonalnie dajemy szczęście – specjalnie dla Was tworzymy wymarzone wakacje. Kluczem do tego jest aktywność fizyczna.
Specjalizujemy się w windsurfingu i narciarstwie zjazdowym.

Latem – możecie nas spotkać w Chorwacji w Omiš, gdzie mamy szkołę i wypożyczalnię windsurfingu oraz SUP. Windsurfing to wolność, spełnienie i wiatr we włosach! Uczucie poruszania się dzięki własnym umiejętnościom oraz sile wiatru jest magiczne. Dodatkowo windsurfing jest bardzo prosty i nie wymaga specjalnie dużej sprawności fizycznej. Na pierwszej lekcji z Tramontana będziesz już żeglować samodzielnie!

Zima – to czas białego szaleństwa. Co sezon zabieramy Was w bajeczne miejsca w Alpy. Ośrodki, które wybieramy na rodzinne wyjazdy z Tramontana są wyjątkowe pod wieloma względami. Znajdą tutaj coś dla siebie Ci, którzy stawiają pierwsze kroki na nartach, ale też doświadczeni zjazdowcy. Zawsze wybieramy też takie w których nie ma tłumów. Poza tym szkolenia prowadzimy również w Polsce – dobieramy miejsce pod potrzeby uczestników.

 

Niezależnie jaką formę aktywności wybierzesz, zajmiemy się Tobą niezależnie od poziomu umiejętności czy sprawności. Na nartach uczymy już dzieci 3 letnie – na windsurfingu już 5 letnie. Górnych granic wieku praktycznie nie ma!

Szkolenia z Tramontana łączą profesjonalizm ze świetną zabawą.