Skip to main content
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1
1
Majówka

AKTYWNIE NA DŁUGI WEEKEND MAJOWY

W 2017 na początku maja rysuje się długi weekend. 1 maja wypada w poniedziałek a 3 maja we środę – czyli przed Wami cały tydzień wolnego. Zapraszamy na przedłużony weekend majowy – na aktywny tydzień w bajecznej Chorwacji.

Terminy:
29 kwiecień do 06 maj 2017
179 euro/osoba
FIRST MINUTE
159 euro/osoba
przy rezerwacji do 1 grudnia 2016

W CENIE:

– zakwaterowanie w apartamencie 3***
– rafting na rzece Cetina
– zdobywanie fortecy w górach
– zwiedzanie Splitu w języku polskim

W CENIE APARTAMENTU:

– opieka polskiego rezydenta
– klimatyzacja
– Internet
– monitorowane miejsce parkingowe
– wyposażony aneks kuchenny
– pościel
– ręczniki
– TV
– na życzenie łóżeczko dla małych dzieci
– taksa turystyczna

RAFTING NA RZECE CETINA

Fantastyczna przygoda w chorwackiej mecce raftingu. Rzeka Cetina i jej kanion to przepiękne miejsce. Jeżeli dodatkowo dodamy do tego świetną zabawę jaką daje pokonywanie jej wraz z prądem to wychodzi z tego niezapominania przygoda.

ZDOBYWANIE FORTECY

Wspólne wyjście w góry – zdobywanie jednego z najpiękniejszych widokowo miejsc w Chorwacji. Znajdująca się ponad 250 metrów nad poziomem morza forteca w przeszłości spełniała zadania obronne. Dzisiaj jako atrakcja turystyczna zachwyca widokiem na kanion rzeki Cetina, wyspy Brac i Hvar, Omis oraz okoliczne miejscowości. Na szczycie można poczuć się jak prawdziwy chorwacki pirat wypatrujący statków do zgrabienia.

ZWIEDZANIE SPLITU

Split to jedno z najpiękniejszych miast Chorwacji. Stolica Dalmacji i jednocześnie drugie co do wielkości miasto Chorwacji. Split sam w sobie jest bardzo atrakcyjny – otoczony z jednej strony górami z drugiej morzem. O miejscach wartych zobaczenia w Splicie można pisać naprawdę dużo. Najciekawszym dla większości zwiedzających są pozostałości pałacu cesarza rzymskiego Dioklecjana, którego mury wtopiły się w późniejszą zabudowę stając się integralną częścią starego miasta. Zwiedzanie Splitu z Tramontana prowadzi doświadczona przewodnik mówiąca w języku polskim.

Rezerwacja

Zarezerwuj już teraz!

Wykup kurs lub skontaktuj się z nami.

Kontakt