Skip to main content

Oferty specjalnie skrojone na Twoje potrzeby

By 6 grudnia 2017Bez kategorii

Którą ofertę specjalną wybrać?

Jak co roku poza „regularną” propozycją na aktywne wakacje w Chorwacji mamy dla Ciebie coś specjalnego.

Wybranie rozwiązania idealnego dla Twoich potrzeb nie będzie trudne – nasze propozycje są bardzo wszechstronne. Będziemy się teraz chwalić. Oferty łączące różne aktywności z windsurfingiem możecie znaleźć praktycznie tylko w Tramontana.

Każda oferta specjalna to:

Windsurfing

5 dni kursu który pozwoli Ci opanować nowe umiejętności

Zajęcia dodatkowe

W zależności od tego jaki turnus wybierzesz

Zakwaterowanie

Luksusowe apartamenty czekają na Ciebie

 Split

Zwiedzanie w języku polskim

 Integracja

Impreza integracyjna z grilem

 Forteca

Wspólne zdobywanie fortecy w górach

Atrakcje dodatkowe

Zestaw zależny od wybranego turnusu

Czerwiec

Aktywny tydzień z Edytą to już trzecia edycja – za każdym razem bawimy się fantastycznie. Edyta Szymkiewicz od lat pracująca jako trener personalny – instruktor fitness. Regularnie podwyższa swoje kwalifikacje. Zajęcia będą dopasowane indywidualnie do Twoich potrzeb: sprawności fizycznej i poziomu umiejętności. Właściwie napisanie, że to tydzień z Edytą byłoby nie do końca w porządku wobec osób, które są z nami co roku na tym turnusie. Bez Was to nie byłoby to samo. A oczywiście zapraszamy też nowych uczestników – wbrew pierwszemu wrażeniu jest to turnus nie tylko dla kobiet.

Totalna nowość nawet w ofercie Tramontana i na rynku turystycznym w ogóle – Aktywny tydzień z RoboKulką czyli zabawa z robotami na plaży. Tak właśnie z robotami, które Twoje pociechy same zbudują i zaprogramują. Oferta skierowana dla całych rodzin z wieloma atrakcjami dodatkowymi. Mnóstwo dodatkowych umiejętności dla Ciebie i Twoich dzieci. Satysfakcja z wprawienia maszyny w ruch bezcenna – jeżeli jeszcze samodzielnie ją zbudujesz to już w ogóle pełna radość. Rozwijanie wyobraźni i kreatywnego myślenia połączone z codzienną aktywnością fizyczną sprawi, że te wakacje będą niezapomniane.

 Sierpień

Druga edycja tygodnia z Olą Rożnowską – Sportsmamą. Trzeba dodać, że pierwsza edycja była szczególnie udana ze względu na rewelacyjnych uczestników.  Sportsmama przede wszystkim dba o figurę mam.  Oferta tygodnia z nią jest skierowana do całych rodzin. Po ukończeniu AWF Katowice Ola zajęła się pracą jako instruktor fitness oraz trener personalny. Punktem zwrotnym w jej karierze było urodzenie syna – Tymka.  Postanowiła zająć się mamami wracającymi do formy po urodzeniu dziecka. Ola podeszła bardzo nowatorsko do codziennej aktywności fizycznej w kontekście bycia mamą.  Okazuje się, że nie trzeba tonąć w pieluchach i nie mieć ani chwili dla siebie.

Wrzesień

Druga edycja tygodnia z treningiem mentalnym – na tym turnusie poza umiejętnościami ruchowymi kształtować będziesz też sferę mentalną. Zajęcia z Rafałem pozwolą Ci na zupełnie inne spojrzenie na codzienność. Turnus jest naprawdę intensywny. Praktycznie z dnia na dzień będziesz obserwować zmianę w swojej sferze mentalnej. Spojrzysz na życie bardziej optymistycznie i okaże się, że cele, które sobie stawiasz są w Twoim zasięgu. Myślę, że moje słowa mogą potwierdzić uczestnicy pierwszego turnusu, którzy stworzyli niesamowitą atmosferę służącą samodoskonaleniu się. Trening mentalny w sporcie jest niestety często zaniedbywany – odpowiednie nastawienie psychiczne do wszelkich czynności również ruchowych zwiększa ich efektywność. Turnus skierowany praktycznie do wszystkich.

Niezależnie czy do Chorwacji jeździsz tylko na wakacje czy jesteś totalnie w niej zakochany umiejętności językowe na pewno się przydadzą. Wychodząc naprzeciw potrzebom wspólnie z Adą stworzyliśmy turnus łączący aktywność fizyczną z nauką języka chorwackiego. Ada to nauczyciel chorwackiego z wieloletnim doświadczeniem. Do zajęć podchodzi w sposób kreatywny dzięki czemu zajęcia są super ciekawe. Możesz zapomnieć o „szkolnym” przyswajaniu języka. Ogromnym plusem nauki chorwackiego w Chorwacji jest możliwość kontaktu z żywym językiem. Rozmowy nawet jeżeli uproszczone z „lokalesami” dodatkowo wzbogacą Twój warsztat językowy. Oferta jest skierowana do każdego – niezależnie od poziomu językowego.

Trzeci z wrześniowych aktywnych tygodni to tydzień z Moniką Szczęsną-lekkoatletką, trenującą zawodowo 17 lat biegi sprinterskie. Osiągnięcia sportowe Moniki mówią same za siebie – jest uczestniczką i medalistką największych imprez sportowych nie tylko na terenie Polski, ale również na świecie. Poza tym jest prawdziwą pasjonatką zdrowego stylu życia – aktywności ruchowej i odżywiania. Aktualnie pracuje jako trener personalny. W swoich zajęciach wykorzystuje ogromne doświadczenie zawodnicze. Każdy trening dobiera optymalnie pod Twoje potrzeby. Jeżeli szukasz aktywnego tygodnia w fantastycznym miejscu to jest to oferta właśnie dla Ciebie.

A teraz kiedy już wiesz co mamy Wam do zaoferowania to działaj zgodnie z zaleceniami:

❗Wybierz ofertę specjalną odpowiednią dla Ciebie
❗Sprawdź cenę – przy rezerwacji do 1 stycznia 2017 otrzymasz zniżkę FIRST MINUTE
❗Skontaktuj się z info@tramontana.com.pl w celu rezerwacji miejsca
❗Wyczekuj lata i fantastycznej przygody w Chorwacji

Leave a Reply